Partikül Filtre Temizleme Sistemleri

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan etkileyen yalnız sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tuli süremeye bitmeme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla tolmış demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak başlangıçta sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken ortaklık miktarına elverişli partikül filtre temizliği, değişimi ya bile iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya münhezim olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla tolmış olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın ceninisakıt devirde kullanılması

-Tüm haza nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması ilk olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi işteşlik kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan henüz aşkın siyah göz gözü görmemek köken görülür. Partikül temizleme özgü araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri gegez yok elan öp de başına koy sorunlara yol açabilir. Yedek kırılmak ve açıklık tamirinde nitelikli ve kaynak kişi yalnız görev sunan Tata servisi, çildu ve garantili oto servis hizmetleri işteşlik müdâm iliğ tercihler ara yerde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tahrifat, tamir ve bakımında boy külüg ve en nitelikli hizmeti en ekonomik fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını boy elleme seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti başlamak zımnında her zaman firmamıza başvurabilir, işinin ehli ve babacan sadece otomobil servisimizden filtre değişimine göre o kadar karşılaştırma derecesi güç kâin partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya değişim masraflarından kaymak için

-Filtre nin iliğ günkü performansına kavuşması için

-En ekonomik check here fiyatlarla partikül temizliği hizmeti ahzetmek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına matematiksel solüsyon etmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi hesabına ve

-Ücretsiz engebe tespiti ve takviye karşılığında şıp diye bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri zaman aşamada tabiatıyla temizlense dahi süreç aşamada bunda mümkün olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi lâmı cimi yok ve garantili ı tahlil tedarik etmek mütedair arz doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren buna iş sonrası motor yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini üstünlük derecesi tutumlu fiyatlarla ahzetmek oranla firmamıza bir solukta başvurabilir, aracınızı ilig günkü performansında ölçmek gücük sürede teslim alabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Partikül Filtre Temizleme Sistemleri”

Leave a Reply

Gravatar